KONST / Litografier / Färglitografi 12946387
nr 1294 6387
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/200. Motivet: 39x30cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:46:47
27/11 19:23:08
100 kr
2/12 19:42:20
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren